Mükemmel Bilgiler? ! Başarmak Bunlar Youtube Marketig ipuçları kullanın

Eğer öyleyse, bu yazı size şirket üst çıkıp yapmak için Youtube pazarlama kullanmak için uygulanması gereken birçok stratejileri hakkında ayrıntılı bilgi verecek? Youtube pazarlama son yıllarda çıkarmış ve iyi bir nedenle, bu iş kitlelere maruz sağlayacak en iyi yollardan biridir. Okumaya devam edin ve Youtube pazarlama hakkında gereken her şeyi öğrenmek

youtube marketing

Youtube Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Diğer kampanyalarla Youtube sayfasını entegre edin. Blogunuza, web sitesinde ve profesyonel e-postaların imzanıza Youtube sayfasına yerleştirin bağlantılar. Sen özel içerikler ve daha promosyon teklifleri erişmek için bir yol olarak sunarak Youtube sayfasında dikkat çekmek gerekir.

Youtube sayfası için özel bir sekme oluştur. Eğer yeni Youtube ziyaretçilerin hepsi için karşılama yerel ayar olarak özel sekmeleri kullanabilirsiniz. Bu, geçerli teklifleri, ürünleri ve hizmetlerini tanıtmak için harika bir yerdir. Artı, her zaman artı Youtube sayfasına küçük bir kişilik vereceğiz.

Sayfanızın bir hayalet kasaba haline izin vermez emin olun. Eğer sonrası hiçbir şey yoksa, sayfanıza gidin ve kullanıcıların yorumların gelmesini cevap. Bu insanlara aslında birey olarak o umurumda fikir verecektir ve sadakat daha fazla bilgi için tıklayın sizin için önemlidir.

Sen Youtube pazarlama stratejisi işlemek için birini işe düşünmelisiniz. Youtube nedeniyle kullanımına ilişkin yüksek orana yakın zamanda çok rekabetçi hale gelmiştir ve amatör dışarı duramaz kaliteli bir sayfa oluşturmak için bu nedenle zor olabilir. Eğer Youtube rahat hissetmiyorsanız bu muhtemelen en iyi bahistir.

İşletmenizin Youtube sayfasında iletişim bilgileri koymak unutmayın. Bu, işinizin aynı telefon numaranızı ve işinizin adresini içermelidir. Bir kişi, Youtube sayfasında gördüğünüz şeye ilgi ise, daha fazla bilgi edinmek için iletişim bilgilere sahip olması önemli.

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

Bunu her Youtube güncellemesinde Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Youtube fotoğraflara bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

! Youtube size yakın olanlar ile sosyalleşme için değil sadece. Ayrıca uzanmak ve işinizi büyümesine yardımcı olmak için Youtube kullanabilirsiniz. pek çok kullanıcı bu sitede olduğundan, neden sizin yararınıza olduğunu kullanmayın. Bu makalede paylaşılan ipuçlarını kullanın ve işinizi büyütmek izle edebilirsiniz. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Mükemmel Bilgiler? ! Başarmak Bunlar Youtube Marketig ipuçları kullanın”

Leave a Reply

Gravatar